top of page

Kronika výherkyň

Z historických knih víme o bývalých panovnících skutečně mnoho. Kdo ale byly ženy, které si získaly jejich srdce? V této kronice můžete najít každou výherkyni selekce od dob prince Mattiase. Kromě informací přímo o každé lady, která se dostala až k oltáři, jsme pro vás zaznamenali jejich rady, jak získat srdce prince.

Chels2.jpg
Královna Chelsey

Výherkyně prvního ročníku

Celé jméno: Chelsey Felicity Delcaure

Věk v selekci: 17 let

Kasta: Čtvrtá

Provincie: Honduragua

Nejdůležitější je upřímnost. Nikdo si nechce vzít člověka, co se jen přetvařuje a po svatbě zjistit, že dotyčný je úplně jiný. Proto využijte možnosti poznat se s královskou rodinou a povídat si s nimi o princi, o kterého usilujete. Tak budete vědět, zda je to vůbec člověk, se kterým chcete strávit zbytek života. Spolu s ním si navíc berete i jeho rodinu. Na to nikdy nezapomínejte. Dále je důležité umět dotyčnému naslouchat. Členové královské rodiny toho na svých ramenou nosí velmi mnoho. Všimla jsem si, že se vlastní snahou pomoci všem stávají archetypy hrdinů. Mají za to, že mají zodpovědnost za celý svět. Ukažte jim, že nejsou sami a že na to být sami ani nemusí. Že vám mohou důvěřovat a svěřit se.

 

Královna Chelsey patřila mezi ty nejčistší duše. Zajímala se nejen o svou rodinu, pro kterou byla ochotná obětovat jakékoli svoje postavení, ale taky o ostatní. Princ Mattias v ní prve našel svoji vrbu, než mu došlo, že její společnost vyhledává i bezdůvodně. Bohužel se na ní brzy podepsalo špatné ovzduší její rodné provincie a zemřela ve svých třiačtyřiceti letech.

Princezna Kimmy

Výherkyně druhého ročníku

Celé jméno: Kimmy Davis

Věk v selekci: 18 let

Kasta: Šestá

Provincie: Ottaro