top of page

Registrace

Než začnete s registrací postavy, musíme vás požádat, abyste si přečetli pravidla, reálie a charakteristiku postav. Když se těmito věci prokoušete, můžete se vrátit sem a pokračovat v pravidlech v tomto textu. 

  • Prvním krokem ve vaší registraci je zadání několika údajů o vás. Nemějte strach, nechceme nic osobního a nebude to nikde zveřejněno. Tyto informace slouží admin teamu pouze pro přehled o hráčích. Emailovou adresu vyplňujete, abychom si zvládli propojit postavu s účtem přihlášeným na stránkách, stejnému účelu slouží i přezdívka na discordu. Informování o věku a pohlaví nám slouží k přehledu o kategorii, kterou hráči zastupují, a pomáhá co nejlépe uzpůsobovat hru.

  • Další údaje už jsou čistě o postavě. Jde o její jméno, věk a provincii, v případě zahraničních hostů zemi, za niž přicestovala. Postupně se dostanete také ke kastě, která jde ruku v ruce s povoláním. U návštěvy ze zahraničí se kasta neuvádí. Při vyplňování této části věnujte náležitou pozornost reáliím, popisu kast, provincií a zemí a v neposlední řadě charakteristice postav. 

  • Několik dalších políček je vcelku snadných. Postava od vás dostane datum narození, barvy očí a vlasů, svou oblíbenou barvu a také určujete její vzdělání. Co se týče její rodiny, stručně ji vypíšete (jména + věk) a také přidáte zmínku o rodinném stavu a počtu dětí. Vaše postava získá i životní motto. U toho nezáleží na tom, v jakém jazyce je napsáno.

  • Dalším krokem je stručné vyjmenování zájmů a vlastností postavy. Prosíme vás o minimum pěti slov nebo slovních spojení ke každému z nich, byť můžete i více. Jedná se o ty nejvýraznější povahové rysy, které později můžete rozvést v charakteristice a historii postavy.

  • Charakter postavy je jedna z nejdůležitějších věcí. Jaká vaše postava je? Co ji baví a jak se běžně chová? Má nějaké zlozvyky nebo skvělé schopnosti při hře na nějaký nástroj? Do této části můžete zahrnout také popis vzhledu své postavy. Nezapomínejte však, že žádný člověk není dokonalý a stejně tak nemůže být ani postava. Každý z nás má nějaké chybičky. Charakteristika by měla mít alespoň 200 slov.

  • Vedle charakteru postavy je také velice důležitá její historie. Je to něco, co charakter postavy utvářelo. Komu se narodila? Měla dobré dětství? Zažila si něco zásadního, co ji hodně ovlivnilo? Nebojte se rozepsat. Říká se, že minulost má na budoucnost nesmírný vliv a určuje celý charakter. Není potřeba vymýšlet celý román, ovšem i zde platí minimální počet 200 slov.

  • Už zbývá jen pár drobností. Jednou z nich je jméno vašeho faceclaimu. Pokud si nejste jistí, zda už ho někdo použil, pomocí prokliknutí se zde můžete dostat na stránku, kde jsou použitá FC z minulosti vypsaná spolu s fotografiemi. Pokud ještě nemáte napsanou registraci, můžete si FC rezervovat v příslušném kanále na discordu.

  • První fotografie, které po vás budeme chtít, jsou tzv. na ikonku, kterou uvidíte v seznamu postav, a do profilu, která bude tou první, které si po otevření postavy všimnete. Obě musí být barevné a postava by na nich měla být přibližně uprostřed obrázku. Pro seznámení se se vzhledem profilu můžete využít ukázkový profil, kam se dostanete přes tlačítko na této stránce

  • Pod texty bude vytvořena galerie doplňkových fotek vaší postavy. Může jít přímo o její fotky nebo o něco, co ji vystihuje. Potřeba je rovných pět fotek. V případě nedostatků se vám může někdo z admin teamu ozvat o další nebo jiné.

  • Teď už stačí postavu jen odeslat. Ve chvíli, kdy tak učiníte, prosím, napište do příslušného kanálu na discordu jméno postavy a její kategorii, např. selekce. Urychlí to schvalování postav a vy bude moci co nejdříve hrát.

Registrační formuláře na postavy
2.png
2.png
2.png
2.png
bottom of page