top of page

Andrew Cristiano Schreave

“Jsi sluncem, které jednoduše prozářilo můj svět.”

315780976_2282054221969942_3739840878354982732_n.jpg

Status:  Král
Kasta: První

Věk: 51 let

Datum narození: 7.4.

Výška: 188 cm

Váha: 95 kg

Barva vlasů: Špinavá blond

Barva očí: Modrá​


Vzdělání: Soukromé v paláci

Oblíbená barva: Světle modrá

Stav: Ženatý
Děti: Ariana a Zachariah


Vlastnosti: Společenský, sebevědomý, romantik, odvážný, zodpovědný, zapálený, spontánní, impulzivní

Zájmy:  Annie, hra na skleničky a klavír, divoká jízda, romantické filmy, surfing, plavání, adrenalin, tanec, improvizace

Rodina:  Annie, Zach, Ariana, rodiče, bráchové a jejich rodiny, sestřenice a bratranci a jejich rodiny

Face claim: Jordan  Stenmark

Charakter

Král Andrew je jedno z dvojčat a rozhodně to hezčí. S postupem let už se více dají rozpoznat, protože každý stárne trochu jinak. Vlasy má drobátko kratší než Matthew, ale mnoho lidí si toho nejdřív nevšimne. Mezi zájmy, které rád sdílí s bráchou, určitě můžeme zařadit sport. Mezi tyhle sdílené sporty patří taky posilka nebo šerm. Sám si našel zálibu spíš ve vodních sportech. Absolutním favoritem je pro něj surfing. Plavání, vodní parky nebo potápění jsou v těsném závěsu, ale pořád jim něco chybí. Našel si cestu k hudbě a tou hudbou cestu ke své ženě. Jasně, mohl by hrát na nějaký normální nástroj, ale kdo královské krve může říct, že hraje na skleničky? Long story short - král Andrew. A velmi dobře; několika způsoby. Lidé mimo rodinu to o něm ví maličko - jen minulá selekce. Tento skrytý talent si nechává mezi svými. Má rád cestování a destinace, které vyhledává, jsou spíše na jižní polokouli nebo v Illee. Doma je to Kent právě díky tomu, kolik vodních sportů se tam dá dělat. Vyhledává i romantická místečka. Po svých prarodičích zdědil lásku k východům a západům slunce. Je to holt romantik. To možná bude důvodem, proč spíš než horory sleduje romantické filmy. U jednoho z těch západů pronesl svou žádost o ruku. Andrew příliš neholduje alkoholu, ale když už se opije, pak je to pořádně. Nepije s mírou a právě proto je teď z muzejní fontány nejslavnější místo v Angeles, takzvaná fontána svatého Andrewa. Stále je alergický na některé mazlíčky, už ale jejich vlastnictví u svých sousedů nehrotí. Jen si nepřeje mít takové zvíře v domácnosti. S Annie si zamiloval tanec jen pro ně dva a hrozně rád s ní tráví čas o samotě.

Minulost

Andrew Cristiano Schreave se narodil svým rodičům společně s Matthewem. Bylo to několik let po královské svatbě, přesto byl prvorozeným potomkem. Malý princ se odmala zajímal, jak funguje svět. Mamka mu vyprávěla, jak vypadá život “tam venku” a jaké je vyrůstat mimo blesky fotoaparátů. Stejně tak se zajímal o to, jací byli babička s dědečkem. Už jako malí držela dvojčata při sobě. Byla si navzájem nejbližšími přáteli. Společně s Tommym, třetím princem, tvořili nerozlučnou partu. Vyváděli spoustu vylomenin a sestřenkami jich na to bylo pět. Přestože korunním princem nadále zůstával jejich taťka, učila se dvojčata všem dovednostem, které by měl budoucí král nebo taky korunní princ umět. Ať už šlo o zeměpis, jazyky nebo válečné strategie, všechno bylo potřeba vědět a znát. Jasně, nijak na ně netlačili, přesto se museli studiu věnovat minimálně jako každé dítě jejich věku. Čím víc rostli, tím častěji se Andy dostával s bráchou do potyček, ale vždycky to skončilo rychleji než začalo. Už jako malý kluk vyhledával adrenalin. Rodiče ho přivedli k lásce k vodním sportům a on od útlého dětství trávil spoustu času ve vodě. Bavilo ho to. Vodní sporty, které navíc nabízel blízký přístup k moři, si zamiloval. Adrenalinové zážitky mu také přinášely motorka a auto, o které si osobně pečoval jako o vlastní děti. Velkým adrenalinem však bylo i to, když se s bráchou učili šermovat. Tím, že si dokázali vidět do hlavy, neměli téměř nikdy problém se pochopit. Andrew vždycky věděl, kdy je správná chvíle přijít bráchu zachránit od vlezlé návštěvy, kdy má příšernou kocovinu a kdy je něco špatně. Jeho první zkušenosti s dámami byly zajímavé. Svou úplně první pusu - kterou však docela nebere jako skutečnou - dostal ve třinácti letech při hře flašky. Tu opravdovou pak o několik let později s dívkou, jejíž vztah dokázal utajit natolik, že v novinách nemohli nikdy s jistotou říct, že s ní byl. On svoje vztahy zvládal lépe skrývat než brácha. Dodnes se s jistou veřejně ví jenom o jednom jeho vztahu, a to s ruskou šlechtičnou Anoushkou. Selekci vymyslel on, brácha se k němu jenom připojil. Andrewův přístup k tomu byl prostý. Byl připravený to zvládnout klidně domluveným sňatkem, pokud bude nejhůř.

Tenkrát ale nevěděl, co všechno se během selekce stane. Svůj fyzický typ měl nastavený, to ale nečekal, že devadesát procent jeho selekce utvoří blondýnky. Jeho přístup k selekci lidi nebrali v nejlepším. Noviny ho považovali za člověka s laxním přístupem a impulzivním jednáním. Nakonec se ale zamiloval. Našel lásku k ženě, která s ním byla v těžkých chvílích, nevzdávala se a dokázala milovat muže, jehož budoucnost byla napsaná dřív, než se narodil. Svou Annie. Co ale tenkrát nejvíce nečekal, bylo, když se nechal pár hodin po oznámení pravé nástupnické linie upoutat na invalidní vozík. Sice to bylo jen několik měsíců, než začal své nohy zase cítit a cvičit, byl tu ale ještě jeden problém. Děti. Novináři možná vinili za jejich netěhotenství plodnost Annie, byl to ale jeho problém. Ještě několik let to vůbec nešlo, až skoro ztrácel naději, kterou jí slíbil u žádosti o ruku. Během té doby se spolu věnovali všemožným charitám týkajícím se dětí bez domova.

O to větší rána byla, když se Ariana skutečně narodila. Zemřela totiž jen pár dnů poté. Jeho prarodiče ji o pár dní později následovali a on dodnes věří, že zemřeli tak blízko u sebe, aby se o ni mohli postarat. A taky bez sebe nikdy příliš dlouho nevydrželi. Vinil se z toho, že se jim nedaří počít dítě, i když ho Annie přesvědčovala, že za to nemůže. Míval problém jí v tomhle věřit, přál jí to dítě, které jí slíbil. Chvíli po smrti dcery se rovněž znovu posadil za volant. Už dostatečně ovládal své nohy, aby to zvládl. Annie mu zařídila důsledného učitele, který ho měl naučit jezdit bezpečně a podle předpisů. Požádal ji o to u zásnub a miloval za to, že svá slova dodržela. Jak ale slíbil u svatby, že bude jezdit opatrně, moc mu to nevydrželo. Když se pak narodil malý Zach, proseděl u něj každou noc příštích šest měsíců jen proto, aby sám pohlídal, že o něj Annie nepřijde jako o Arianu. To, aby se alespoň na chvíli  vyspal, mu taky musela Annie věčně připomínat. To ale během těch prvních měsíců dokázal jen přes den a jen v době, kdy věděl, že u dítka někdo je. V každém případě toho ale nikdy moc v kuse nenaspal. Malého syna se pak snažil naučit věcem, které měl sám rád. Sportům, surfování a zároveň tomu, co se sám učil jako následník trůnu. Mohl by říct, že ho opatroval jako oko v hlavě, ale to nedělal, ne příliš okatě. Nechtěl ho od sebe odradit a zkrátka mu věřil. Co se stal králem, přistálo mu mnohem víc povinností a viděl, že syn přichází do období, kdy ho rodiče prudí. Je pravda, že chlapec v pubertě poctivě pokoušel tátovu trpělivost a otec rád vinil svého bratra z toho, že Zacha podporuje v každé kravině. Snažili se mu s Annie být nablízku a přitom mu dávat prostor. Bylo však skutečností, že mezinárodní selekce byl nápad krále. Na základě probíhajících válek a rozpadajících se zemí by to jinak ani nešlo.

bottom of page