top of page

Admin team

Růženka
image (1).png

Možná se někdy zdá, že při psaní postu usnula, ale není to tak. Nejspíše vymýšlí další dění do ročníku a nebo se snaží pomoct hráčům. Však ji nezkoušejte naštvat, jinak se z ní stane jedovatý trn, který vás uspí spánkem věčným. Nemusíte se ale bát. Její postavy ve hře nebo ona mimo ni není tak pichlavá jako trny růže.

Sněhurka
image.png

Plná vstřícnosti je ochotná pomoci každému, kdo ji v tu chvíli potřebuje. Bude k vám vždy laskavá a šířit dobrou náladu. Ve hře se však umí proměnit ve zlou čarodějku rozdávající drama, protože nuda je až příliš nudná. Výjimečně se promění v čarodějku mimo herní svět, mějte se na pozoru a jablíčka nebrat.

Belle
30.png
IMG_4241.png_ex=667f9e12&is=667e4c92&hm=66adea45764ad8ec67b8d829f7830c0f0149341bf4af40f4d3

Ať už potřebujete poradit nebo vám není něco jasné, můžete se na ni kdykoliv obrátit. Vždycky se bude snažit vám pomoct a vyhovět, pokud to bude v jejích silách. Ve hře se dokáže proměnit ve zlou bestii, která je schopná vás uvrhnout do vězení. Ve skutečném světě se jí ale bát nemusíte, tam je vždycky laskavá a ochotná.

Kontaktujte nás

Spolupráce

Stojíme si za tím, že je důležité, aby RPG komunita držela pospolu, proto jsme otevření spolupráci. Můžeme vaše rpg sdílet na našem Discordu či Instagramu, pokud pro nás vy uděláte to samé.

Sociální sítě
bottom of page